Halo Kebab House

Kurumsal

Hakkımızda

Muğla’nın Marmaris ilçesinde, Kebab sektörüne yeni bir soluk getirmek için çıktığımız bu yolda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Kebap çeşitlerimizin yanı sıra Türk yemek kültürünün bir çok gözde yemeğini menümüzde barındırmaktan ve sunmaktan gurur duyuyoruz. 

Kurulduğumuz günden itibaren kaliteyi ilk planda tutmayı her zaman ilke edindik. Bize göre bir kebabın en lezzetli hali; ustasından ve sevgiyle hazırlanmış halidir. İşimizi severek yapıyor ve ustalarla çalışıyoruz.

Gıda Politikamız

Üretim ve sunum aşamalarında, kaliteyi ve müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurmayı birinci plana almak, Kaliteli et ve sebzeleri kullanmak, %100 güvenli, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üretim yapmak, Gıda zinciri boyunca gıda güvenliğiyle ilgili bilgileri talep etmeyi,  iletmeyi, yasal şartlar ve mevzuatlara uymayı taahhüt ederiz. Sağlığınız için en uygununu sağlamak en büyük görevimiz. 

Vizyonumuz

Beklentilerinizi en üst seviyede karşılamak ve üretim tesislerimizi daima son sistem cihazlara ve profesyonel ekibimizle güçlendirmek, Muğla’nın ve Türkiye’nin sayılı gıda zincirlerinden biri haline gelmek.

Misyonumuz

Daima kaliteli ve sağlıklı ürünlerle sizlere en lezzetli tatları sunmak ve hatıralarınızda güzel izler bırakmak…